Logitech yapılamaz denileni başardı, sıfır sesle çalışan klavye ve fare

Logitech‘in kablosuz klavye ve fare kombinasyonu olan Signature Slim Combo K950, geçtiğimiz hafta ABD, Avrupa Birliği ve Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldü ve şimdi de Hindistan pazarına giriş yaptı. Bu ürünlerin en büyük özelliği, birden fazla cihaza kolayca bağlanabilmesi ve aralarında sorunsuz bir şekilde geçiş yapılabilmesidir. Hem klavye hem de fare, gürültüsüz bir çalışma ortamı sunacak şekilde tasarlandı. Klavye, ince yapısı ve dizüstü bilgisayarlarda bulunanlara benzer tuş hissiyatı ile dikkat çekerken, fare ise hızlı ve hassas kaydırma yapabilen özel bir tekerleğe sahip.

Signature Slim MK950 for Business adı altında piyasaya sürülen bu kablosuz klavye ve fare kombinasyonu, uzun pil ömrü ile de öne çıkıyor. Klavyenin pil ömrü 36 ay iken, fare 24 ay boyunca pil değişimine ihtiyaç duymadan kullanılabiliyor.

Logitech yapılamaz denileni başardı, sıfır sesle çalışan klavye ve fare

Farede yer alan Logitech Gelişmiş Optik Sensör Teknolojisi, 400 ile 4000 DPI arasında ayarlanabilen hassasiyet sunuyor. Logitech, bu ürünlerin üretiminde çevreye duyarlı bir yaklaşım benimsediğini, geri dönüştürülmüş plastik kullanıldığını ve ambalajın sorumlu şekilde yönetilen ormanlardan temin edilen malzemelerden yapıldığını belirtiyor.

Hindistan pazarında klavye tek başına 10.290 rupi (yaklaşık 124,51$) fiyat etiketiyle satışa sunulurken, klavye ve fare kombinasyonunun fiyatı 13.995 rupi (yaklaşık 169,34$) olarak belirlendi. Ürünler, farklı renk seçenekleri arasında off-white (açık beyaz) gibi alternatiflerle de alıcılarını bekliyor. Amazon India üzerinden kısa bir süre için yapılan indirimle kombinasyon seti 10.447 rupi (yaklaşık 126,41$) fiyatla satın alınabiliyor. Bu yenilikçi ürünler, çoklu cihaz bağlantısı ve sessiz kullanım deneyimi arayan kullanıcılar için ideal seçenekler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir